Zimní zahrady 123

kvalita  |  relax  |  luxus

ZIMNÍ ZAHRADA S DŘEVĚNOU KONSTRUKCÍ
ZIMNÍ ZAHRADY

Zimní zahrada je zasklená konstrukce přičleněná k budově. Při vhodném zakomponování do fasády a hmoty objektu zimní zahrada harmonicky dotváří objekt. Plní obytnou a estetickou funkci, tj. rozšiřuje obytný prostor domu a zlepšuje kontakt člověka s přírodou. Zimní zahrada v dnešní dynamické a hektické době umožňuje jejím obyvatelům se bez omezení komfortu ocitnout v kterémkoliv ročním období uprostřed přírody. Nemusí být pouze malým kouskem přírody s exotickou flórou a případně i faunou, ale plnohodnotnou částí domu či bytu.

Nejoblíbenější jsou dřevěné přístřešky. Dřevo jako materiál je široce dostupné a lehce zpracovatelné. Můžeme si ho barevně přizpůsobit (natřením barvou anebo olejem).

Nejčastěji je přístřešek vyroben z borovicového anebo smrkového dřeva z BSH anebo KVH hranolů v pohledové kvalitě. Je to dostatečně kvalitní a odolné dřevo, které se pomocí impregnace stává trvalým po mnoho let. Výhodou dřevěných konstrukcí je možnost použití jako nosné konstrukce s velkým rozpětím a zatížením, má vysokou stabilitu a je nejekologičtějším stavebním materiálem na Zemi.

ZIMNÍ ZAHRADA S HLINÍKOVOU KONSTRUKCÍ
zimní zahrady

Zimní zahrada je zasklená konstrukce přičleněná k budově. Při vhodném zakomponování do fasády a hmoty objektu zimní zahrada harmonicky dotváří objekt. Plní obytnou a estetickou funkci, tj. rozšiřuje obytný prostor domu a zlepšuje kontakt člověka s přírodou. Zimní zahrada v dnešní dynamické a hektické době umožňuje jejím obyvatelům se bez omezení komfortu ocitnou v kterémkoliv ročním období uprostřed přírody. Nemusí být pouze malým kouskem přírody s exotickou flórou a případně i faunou, ale plnohodnotnou částí domu či bytu.

Hliník má příznivý poměr pevnosti a hmotnosti. Využívá se na nosné konstrukce, dokážeme ho barevně sladit do barvy pomocí nástřiku. Hliníkové konstrukce vydrží velké zatížení, jsou však sami o sobě velmi lehké a odolné proti korozi, a to i po poškození povrchu. Hliníkové konstrukce se vyznačují vysokou mechanickou pevností. Hliník je kov s velmi dobrou elektrickou a tepelnou vodivostí.

w

Cenové ponuky

obchod@zimnezahrady123.sk
+421 910 268 690

Kancelária

KONTAKTNÝ FORMULÁR

Ak máte akékoľvek otázky, napíšte nám: