o nás

zimní zahrady 123

CO DĚLÁME

„ŽIVOT JE CESTA, KTERÁ VEDE DOMŮ.“ Melvile Herman

Naší specializací jsou zimní zahrady. Jako výrobce nejen sami navrhujeme zajímavá řešení, ale i realizujeme jedinečné úlohy.

Jak jsme vznikli?
Majitel firmy má několikaleté zkušenosti v podnikatelské činnosti – montáž zimních zahrad, proto jsme se rozhodli posunout se dále a začít sami vyrábět.

Jsme otevření vyrábět do budoucna i dřevostavby.
Byl to jeho/náš několikaletý sen a nyní přišel čas zrealizovat ho.

Nabízíme zkušenosti, nejkvalitnější materiál, odborný přístup a zimní zahrady vyráběné s láskou.

Naše zimní zahrady prochází technologií výroby v naší dílně při procesu kontroly s následnou povrchovou úpravou. Zimní zahrada je ideální formou moderního bydlení, kde se klade velký důraz na citlivé propojení obytného prostoru s přírodou.

To, co nás odlišuje od dodavatelů, je něco více než jen široká nabídka. Co to přesně znamená? U nás vás čekají systémová řešení, která jsou jedinečná, komplexní stavby, díky kterým můžete naplno rozvinout i malý prostor, který lze jen těžko uspořádat. S cílem maximalizovat využití dostupného prostoru je každé naše řešení šité na míru individuálním potřebám a požadavkům. Prohlédněte si naši nabídku a vyberte si dokonalý systém!

Naše společnost má specializovaný montážní, projekční a konstrukční tým, který se již od počátku založení společnosti vždy snaží uspokojit své zákazníky.

w

Cenové nabídky

obchod@zimnezahrady123.sk
+421 910 268 690

Kancelář

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pokud máte jakékoliv dotazy, napište nám: