TERASA / střecha

pevné  |  odolné  |  luxusní

Ráno je na terase příjemně – květy voní, vítr hladí tvář, šálek s aromatickou kávou hřeje ruce. O pár hodin později se to zhoršuje – slunce pálí jako blázen, horké dlaždice štípou do nohou. Anebo naopak, slunce se skrylo za mraky a my horečnatě uklízíme polštáře z křesel, přikrývky, knihy, noviny, koláče i kávu, protože právě začalo lít. 

Každý majitel otevřené terasy proto dříve či později začne uvažovat o jejím zastřešení. Možná s výjimkou těch, kteří si zvolí slunečník, ten ale chrání spíš před sluncem než deštěm, musíte ho poskládat a rozložit a také schovat během zimy a vichřice (samozřejmě, pokud máme kam). Permanentní krytina je pevnější a mnohem lépe splní naše očekáváni. Chrání též nábytek a vybavení, které uchováváme na terase před deštěm, sluncem a sněhem.

 

Pečlivě navržené terasy obklopující inovativní geometrické tvary domů potěší svým krásným vzhledem a funkčností. Moderní architektonická řešení zvyšují význam teras ve stylových a pohodlných obývacích pokojích s neomezeným přístupem na čerstvý vzduch a slunce. Jediné, co musíte udělat, abyste si zajistili královské podmínky k relaxaci, je vybavení terasy příslušným nábytkem a pergolou.

Můžeme s plnou zodpovědností říct, že naše nabídka splní očekávaní i těch nejnáročnějších zákazníků hledajících stylovou a praktickou střechu na svoji terasu a podnikatelů, kteří chtějí obohatit svůj hotel či restauraci o atraktivní letní zahradu. Nezáleží na tom, zda chcete stínit velký prostor za domem anebo jen malou terasu. Všechny pergoly jsou modulární, což umožňuje jakékoliv přizpůsobení budovy prostorovým podmínkám.

Nemusíte se bát, že komplikovaná instalace střechy překročí vaše možnosti. Svoje starosti můžete odložit bokem, protože montáž střechy spočívá na našich bedrech.

w

Cenové nabídky

obchod@zimnezahrady123.sk
+421 910 268 690

Kancelář

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ

Pokud máte jakékoliv dotazy, napište nám: